Kubki, garnki, filiżanki, salaterki, wazy, dzbanki, talerzyki, flaszki, miski, mydelniczki i półmiski.

dzwonki

niedziela, 11 lipca 2010

 

Mega wielki dzwon z brązowej gliny. Całkowita długość około 95 cm, średnica i wysokość  dzwona dużego 15 cm. A małych dzwoneczków jest ze 22. Często wieszany na balkonach ze względu na ładny dźwięk dzwoneczków - boją się go gołębie :) 

 

 


A ten bardzo duży zielony z choinką zwiastujący święta. Całkowita długość około 95 cm ! !

 

 
I ten też jest duży chociaż mniejszy ale zielony. Długość około 80 cm, a średnica i wysokość dużego dzwona około 15 cm. Małe dzwonki sa małe i jest ich 11.  Gorąco polecam bo jest ... fajny .

 

 


 

 

A to jest średni dzwonek, czerwony, z choinką, bo już święta poczuł. Całkowita długość około 66 cm.

 

 

 


A tu najmniejszy z nich wszystkich ale z choinka i zielony no i z małymi. Całkowita długość około 58 cm.

 

 Ten mały to taki mikołajowy, długość około 58 cm

oto mój sklepik: http://ceramicznykramikbaku.otwarte24.pl/ zapraszam na zakupy :) Wszystkie przedstawione prace są mojego projektu i autorstwa. Wyroby są ręcznie lepione z gliny w pojedynczych egzemplarzach i wypalane w piecu do ceramiki. Naczynia nadają się do użytku w kuchence mikrofalowej, można je również myć w zmywarce. Wykonuję przedmioty na zamówienie - w dowolnym wymiarze, kształcie i kolorze. Zamówione wyroby przesyłam pocztą lub można je odebrać osobiście w Warszawie. Zapraszam również do współpracy galerie, kwiaciarnie, i sklepy dekoratorskie. Serdecznie zapraszam! http://www.facebook.com/?ref=logo